S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

En çok merak edilen soruları sizler için derledik. Aşağıdaki soru başlıklarına tıklayarak, merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


hakkimizda_kagit

Hayır pansiyonumuz sadece erkeklere hizmet vermektedir.

Evet. Herkesin kendine ait anahtarlı dolabı mevcuttur.

Odalarımızda merkezi uydu sistemi mevcuttur. Arzu ederseniz kendi televizyonunuzu getirebilirsiniz.

Pansiyonumuzda toplamda 50 adet kamera bulunmakta olup, 24 saat görevli personelimizle güvenlik sağlanmaktadır.

Hayır, pansiyonumuzun herhangi bir kurum veya kuruluşla hiçbir bağı yoktur.

Pansiyonumuzda genelde çalışanlar ağırlıklı olup, öğrenci ve şirket çalışanları konaklamaktadır.

Pansiyonumuz 2010 açılışından beri günlük kalanlarla beraber 4000-4500 civarında kişiye hizmet vermiştir. 200 Oda 450 Yatak kapasitesi ve güler yüzlü zengin kadrosu ile (1 Pansiyon Müdürü, 2 Resepsiyon Görevlisi, 6 Kat Temizlik Görevlisi, 1 Çamaşırhane Sorumlusu, 1 Aşçı 1 Yemekhane Sorumlusu ve 1 Teknik Sorumlu) olmak üzere toplamda 13 personel hizmet vermektedir.

Evet tarafımızdan verilen evrak ile Kağıthane Belediyesi Kaymakamlığına giderek adres kaydınızı pansiyona alabilir böylelikle tarafınıza gelecek posta, evrakları siz yokken sizin için alabiliriz.

Pansiyonumuzun 1. Katında olan yemekhanemiz sabah 06:00’da kahvaltı başlamaktadır zengin çeşitle birlikte 5 TL. öğlen / akşam yemeklerimiz ise 4 çeşit 8 TL. gibi uygun fiyatlarla karşılıyoruz.

Kayıt esnasında Tek kişilik odalar için 100 TL. diğer odalar için 50 TL. bir kereye mahsus çıkışta iade edilmek üzere alınıyor. Bunun haricinde hernagi bir aidat, fatura, internet ödemesi gibi bir ödeme alınmamaktadır.

Pansiyonumuzda 9 kat bulunmaktadır her katta müşterek görevli personelin sürekli takip ettiği temiz wc ve duşlar  var. Böylelikle odalar her daim hijyenik.

Odalar veya diğer kapalı alanlarda emniyetimizce tütün veya benzeri (elektronik sıgara) vb. ürünlerin kullanımı yasaktır.

Evet 7kg (ev tipi) çamaşırınızı 10 TL. ücret ile yıkıyor kurutuyor dilerseniz 2 TL. ücret ile parça başı ütü de yaptırabiliyorsunuz.

24 saat resepsiyon hizmeti vermekteyiz. Günün her saatinde koridorlardaki telefonlar ile istek, dilek veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Temizlik en önceliğimizdir. Temizlik, personelimizce odaların havalandırılması, nevresimler istek üzerine değiştirilip toplanması yine her gün süpürülüp, paspaslanmaktadır.


“Yeniliklerimizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.”